taxilovearsenal hozzászólása:

PROVIDENCE BRUINS - HERSHEY BEARS
3-4

Összejött zsinórban a 4. vereség is Hersheyben, a Caps farmcsapatának otthonában.

Az első harmadban 18 (!) másodperc elteltével sikerült gólt kapni, a gólszerző Ray Bourque idősebb fia, Chris volt ( a fiatalabb Ryan a CT Whale csapatában játszik). Egyenlíteni David Warsofsky révén sikerült, de a pihenő előtt még betalált a Bears, így 2-1-el fordultak a csapatok.

A második harmadban előbb a Hershey talált be ismét, majd alig 42 másodperc elteltével Tyler Randell révén ismét sikerült 1 gólra megközelíteni az ellent (3-2).

Az utolsó harmad "jól" kezdődött: 34 mp elteltével a Hershey szerzett gólt. Egy PP góllal -1re ismét felhozták a fiúk a meccset Josh Hennessy révén, de több gólt nem sikerült ütni Dany Sabourin hálójába, így győzött a Bears.